Doradca Techniczno-Handlowy

Rodzaj ogłoszenia:
dam pracę
Oferent:
Firma/Agencja
Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
DT/11/2017

Zakres zadań:

    • Doradztwo techniczne dla aktywnych Klientów firmy: przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów oferowanych przez firmę, odpowiedzi na zapytania Klientów, dobór odpowiednich rozwiązań, prezentacja nowych produktów

    • Działania handlowe: wyszukiwanie potencjalnych Klientów i sprzedaż produktów poprzez profesjonalne techniczne doradztwo w zakresie klimatyzacji i wentylacji

    • Wsparcie techniczne innych pracowników firmy

    • Współpraca z działem logistyki

Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo lub pokrewne)

    • Znajomość automatyki HVAC oraz sterowania cyfrowego

    • Mile widziane ok. roczne doświadczenie zdobyte w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej lub więcej – dostosujemy ofertę do wiedzy i doświadczenia Kandydata

    • Praktyczna znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny ze względu na udział w szkoleniach technicznych za granicą

    • Umiejętność komunikacji z innymi, szukamy Kandydata, który nie tylko posiada wiedze techniczną, ale także potrafi budować relacje

    • Gotowość do wyjazdów

    • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

    •          Umowę o pracę

    •          Wynagrodzenie, które można negocjować; które będzie dopasowane do doświadczenia Kandydata

    •          Dopasowanie oferty do Kandydata (w zależności od wiedzy i zdobytego doświadczenia)

    •          Możliwość nauki i poszerzania wiedzy

    •          Zagraniczne szkolenia

    •          Opiekę medyczną w LuxMed

    •          Samochód służbowy

    •          Pracę w godz. 8:00-16:00 (poza wyjazdami)

    •          Pracę stacjonarną w Warszawie plus wyjazdy na terenie Polski Północno-Wschodniej

Oferta pracy jest też skierowana do osób z wykształceniem kierunkowym (studentów lub absolwentów) - w przypadku osób z mniejszym doświadczeniem chętnie podzielimy się wiedzą i zapewnimy potrzebne szkolenia.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres: ilona.daghir@humancapitalmasters.pl

Data publikacji: 2017-11-06
Data zakończenia: 2017-11-30

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo

Powiązane kategorie

siłowniki, falowniki