Doradca Techniczno - Handlowy

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
13/2018
  • Personia jest firmą rekrutacyjno-szkoleniową, działającą na rynku od 2008 roku. Naszą domeną są rekrutacje prowadzone dla naszych Klientów z różnych branż. Specjalizujemy się w procesach rekrutacyjnych prowadzonych w formie Direct & Executive Search. Ponadto szkolimy w zakresie profesjonalnej obsługi Klienta, technik sprzedaży, rozwoju kompetencji menedżerskich i osobistych.
  • Dla naszego Klienta, z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

    DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

    Miejsce pracy: Gdańsk

    Nr ref: 13/2018

    Celem stanowiska jest aktywna sprzedaż oferowanych urządzeń oraz monitorowanie i analiza rynku.

  • Zakres obowiązków:

    • Rozwój sprzedaży produktów firmy,
    • Doradztwo produktowe i techniczne dla klientów,
    • Utrzymanie i rozwój kontaktów handlowych ze stałymi oraz z nowymi klientami firmy,
    • Dbałość o wysoki poziom współpracy z klientami firmy.

    Oczekiwania:

    • Mile widziane doświadczenie w branży,
    • Wiedza techniczna z zakresu urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych,
    • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny lub Inżynieria Środowiska,
    • Język angielski na poziomie komunikatywnym,
    • Znajomość MS Office, AutoCad,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie.

     Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
    • Duża samodzielność działania,
    • Kurs doszkalający z języka angielskiego,
    • Praca w przyjaznej atmosferze.

Data publikacji: 2019-01-08
Data zakończenia: 2019-01-24

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo