Doradca Techniczno-Handlowy ds. central wentylacyjnych

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
NABILATON

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

- doradztwo techniczne w zakresie doboru central wentylacyjnych

- aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie

- pozyskiwanie nowych klientów: instalatorów, generalnych wykonawców oraz biur projektowych

- wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych

- negocjacje warunków handlowych

- przygotowywanie ofert handlowych

- koordynowanie projektów

- monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji

- realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży

- uczestniczenie w szkoleniach produktowych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane wykształcenie chłodnictwo/wentylacja lub inżynieria środowiska)

- doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)

- znajomość zagadnień z dziedziny wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa

- znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office

- ważne prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja własnej pracy

- dyspozycyjność

Oferujemy:

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- rozwój osobisty i zawodowy

- możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@nabilaton.pl.

W temacie prosimy umieścić nazwę stanowiska, którego aplikacja dotyczy.

Data publikacji: 2018-03-09
Data zakończenia: 2018-04-06