Doradca Techniczno-Handlowy Gdańsk-Gdynia-Sopot

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma FRAPOL Sp. z o.o.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy

Miejsce pracy: Trójmiasto, woj. pomorskie

Obowiązki

• Promocja oraz sprzedaż urządzeń HVAC na podległym terenie
• Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
• Obsługa klientów w zakresie technicznym i handlowym
• Współpraca z biurami projektowymi
• Organizacja szkoleń dla biur projektowych i klientów w zakresie oferowanych produktów
• Monitoring rynku branżowego.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii środowiska
• Znajomość branży HVAC
• Co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży materiałów i urządzeń instalacyjnych
• Umiejętność zdobywania klientów i budowania długoterminowych relacji biznesowych (B2B)
• Konsekwencja w działaniu i orientacja na cel
• Odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
• Prawo jazdy kat. B

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy oprzesłanie aplikacj na adres rekrutacja@frapol.com.pl

Informujemy, że Firma skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami
odpowiadającymi przedstawionym wymaganiom.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realziacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 września 1997 r. o Ochronie Danych Osobowaych (Dz. U. Nr 133 poz. 833)"

Data publikacji: 2013-11-14
Data zakończenia: 2014-11-14