Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Grafton Recruitment dla swojego Klienta - firmy z branży HVAC o uznanej marce - poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy - branża HVAC

Region: Warszawa, woj. mazowieckie

Nr ref.: 1-13-24761/P

Obowiązki

• analiza rynku i monitorowanie konkurencji
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz opieka nad istniejącymi kontrahentami:  inwestorzy, firmy projektowe, budowlane
• realizacja planów sprzedaży na podległym terenie
• przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
• organizacja oraz prowadzenie szkoleń produktowych dla klientów
• prowadzenie działań marketingowych

Wymagania

• wykształcenie o profilu technicznym (preferowane klimatyzacja - wentylacja- chłodnictwo)
• min. 2 lata doświadczenia w branży HVAC  w sprzedaży B2B
• znajomość lokalnego rynku inwestycji
• dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
• czynne prawo jazdy kat. B
• samodzielność w działaniu i nastawienie na realizację celów;
• komunikatywność

Klient Grafton Recruitment oferuje:

• stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe  + premia
• niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
• szkolenia podnoszące umiejętności handlowe oraz szkolenia produktowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym 1-13-24761/P oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych

na adres General.Application3@grafton.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Sienna 39 danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Data publikacji: 2013-10-08
Data zakończenia: 2014-10-08