Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Województwo:
dolnośląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Grafton Recruitment dla swojego Klienta, firmy o profilu handlowo-usługowym działającą w branży HVAC, poszukuje doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Doradca ds. Techniczno - Handlowych HVAC

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie - Home Office

Nr ref.: 5-13-24754/PC

Obowiązki

- budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami w ramach powierzonego obszaru ( B2B - kontakty z inwestorami, biurami projektowymi, firmami wykonawczymi)
- pozyskiwanie zamówie, również w drodze przetargowej (przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie umów z klientami, sporządzanie kalkulacji i ofert przetargowych)
- zaawansowane doradztwo techniczne - świadczone zarówno dla stałych, jak i potencjalnych klientów
- kompleksowe prowadzenie i monitorowanie procesu sprzedażowego
- działania marketingowe
- stałe monitorowanie rynku

Wymagania

- Min. 2 lata doświadczenia na stanowisku o analogicznym zakresie obowiązków w branży HVAC (doradca techniczno - handlowy, przedstawiciel handlowy, inżynier sprzedaży)
- Wykształcenie techniczne, kierunkowe (klimatyzacja - wentylacja- chłodnictwo)
- Znajomość lokalnego rynku inwestycji
- Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
- Udokumentowane sukcesy w sprzedaży urządzeń technicznych - będą dodatkowym atutem;
- Czynne prawo jazdy kat. B;
- Samodzielność w działaniu i orientacja na cele

Informacje dodatkowe:

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Rynkowe wynagrodzenie (część stała + cześć ruchoma uzależniona od wyników)
- Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon);
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji - szkolenia handlowe jak i produktowe
- Jasna ścieżka rozwoju wewnątrz organizacji

Aby aplikować na stanowisko, należy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.

Data publikacji: 2013-11-07
Data zakończenia: 2014-11-07