Doradca Techniczno - Handlowy HVAC

Województwo:
warmińsko-mazurskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

SCROL Sp.J. - firma działająca w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej - poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Region: woj. warmińsko-mazurskie

Obowiązki

• Kontakt z klientami z podległego terenu;
• Ofertowanie;
• Kontrola nad inwestycjami.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne, preferowany kierunek wentylacji, budowy maszyn, instalacji sanitarnych;
• Mile widziane doświadczenie zawodowe;
• Skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach;
• Samodzielność, zdolność organizacyjna oraz chęci pogłębiania swojej wiedzy technicznej i handlowej;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferta

• Możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Szkolenia handlowe i produktowe;
• Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, komputer);
• Stabilność zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV, list motywacyjny oraz zdjęcie na adres biuro@scrol.pl

z dopiskiem "Doradca Techniczno - Handlowy".

Data publikacji: 2014-01-20
Data zakończenia: 2015-01-20