Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Bydgoszcz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
GREKA

Firma GreKa Sp. z o.o. - specjalista w produkcji elementów wentylacyjnych, dystrybucji produktów wentylacyjno-klimatyzacyjnych czołowych producentów oraz wykonawstwie licznych inwestycji na terenie całej Polski i w krajach europejskich. Firma istnieje na rynku od 1993r. i z każdym rokiem umacnia swoją markę na rynk - w związku z  dynamicznym rozwojem poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki potencjalnego Kandydata/-tki:

  •     obsługa strategicznych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych,
  •     tworzenie ofert cenowych i specyfikacji technicznych na potrzeby klienta,
  •     doradztwo techniczne w zakresie oferowanego przez firmę asortymentu branży HVACR,
  •     prowadzenie rozmów handlowych i negocjowanie warunków,
  •     aktywna sprzedaż i obsługa klientów w siedzibie firmy,
  •     nadzór nad realizacją zamówienia,
  •     pozyskiwanie informacji o prowadzonych i istniejących inwestycjach budowlanych.

Oczekiwania wobec Kandydata/-tki:

  •     min. 1 rok doświadczenia w pracy w dziale handlowym/ w obsłudze klienta (w branży technicznej),
  •     podstawowa znajomość branży HVAC,
  •     wykształcenie wyższe techniczne (mile widziana specjalność: instalacje sanitarne, inżynieria środowiska, budownictwo itp.),
  •     nastawienie na profesjonalną obsługę klienta oraz umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  •     umiejętność czytania rysunku technicznego oraz znajomość programu AutoCad,
  •     znajomość pakietu MS Office,
  •     prawo jazdy kat. B,
  •     mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  •     samodzielność i dobra organizacja pracy, orientacja na cel, skrupulatność,
  •     uczciwość, lojalność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  •     stałe zatrudnienie w prężnie działającej firmie z silną marką na rynku,
  •     szkolenia (produktowe i miękkie),
  •     niezależność w podejmowaniu działań,
  •     rodzinna atmosfera pracy,
  •     wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Wszystkie osoby z doświadczeniem, poszukujących stałego zatrudnienia i możliwości rozwoju zapraszamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego na adres:

P.P.U.H. GreKa sp. z o.o.
ul. Fordońska 44
85-719 Bydgoszcz

e-mail: rekrutacja@greka.com.pl

Prosimy Kandydatów o zamieszczenie w załączonych dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez P.P.U.H. GreKa sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 833)”.

Data publikacji: 2014-12-23
Data zakończenia: 2015-01-22

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja