Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
DTH/KAT
THERMOSILESIA

THERMOSILESIA działa w branży HVAC od ponad 15 lat. Dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu naszych pracowników osiągnęliśmy czołową pozycję w dystrybucji urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Polsce. Naszą przewagą konkurencyjną są profesjonalnie przygotowani do pracy doradcy handlowi oraz własne centrum logistyczne o powierzchni 2500 m2.

W związku z rozwojem naszych struktur handlowych poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Numer referencyjny: DTH/KAT

Opis stanowiska:

- doradztwo techniczno-handlowe dla Klientów,

- budowanie trwałych relacji z Klientami, wsparcie w procesach inwestycyjnych,

- realizacja założonych celów sprzedażowych,

- obsługa stałych, aktywnych klientów jak również pozyskiwanie nowych,

- przygotowywanie ofert,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- analiza rynku i działań konkurencji.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży,

- mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, sanitarnej, HVAC, instalacyjnej lub pokrewnej,

- gotowość do nauki - jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu wentylacji i klimatyzacji chętnie przygotujemy Cię do nowej roli poprzez szkolenie,

- wykształcenie min. średnie,

- umiejętność pełnienia roli doradczej wobec klientów w zakresie wyboru produktów,

- umiejętność budowania efektywnych relacji handlowych,

- nastawienie zadaniowe,

- umiejętności negocjacyjne,

- pracowitość, sumienność.

Oferujemy:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji n adres praca@thermosilesia.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Thermosilesia z siedzibą w Katowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Thermosilesia Piotr Pierzga z siedzibą w Katowicach przy Al. Roździeńskiego 188b. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2018-01-05
Data zakończenia: 2018-02-05

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja