Doradca Techniczno-Handlowy HVAC

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
AIRCON Sp. z o.o.

AIRCON jest jednym z najważniejszych i największych graczy na polskim rynku klimatyzacji oraz wentylacji, ale przede wszystkim doświadczonym dystrybutorem urządzeń i rozwiązań HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarcza niezawodne systemy klimatyzacyjne do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Miejsce pracy: Katowice

Główne obowiązki:

doradztwo techniczne w zakresie stosowania nowoczesnych rozwiązań klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych

współpraca z firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi

przygotowywanie ofert handlowych

koordynowanie projektów

negocjacje warunków handlowych

uczestniczenie w szkoleniach technicznych/produktowych.

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne (klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)

doświadczenie w pracy w branży HVAC (mile widziane w sprzedaży produktów inwestycyjnych)

znajomość zagadnień z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa

znajomość środowiska AutoCad oraz pakietu MS Office

ważne prawo jazdy kat. B

umiejętność pracy w zespole

dobra organizacja własnej pracy

dyspozycyjność.

Oferujemy:

pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

rozwój osobisty i zawodowy

możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@aircon.pl z dopiskiem "Doradca Techniczno-Handlowy" wraz z miastem.

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez AIRCON Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIRCON Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Data publikacji: 2020-03-11
Data zakończenia: 2020-04-10

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja