Doradca Techniczno-Handlowy HVAC ds. pomp ciepła

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
NABILATON

Jesteśmy jednym z najbardziej doświadczonych dystrybutorów urządzeń i rozwiązań w branży HVAC. Dzięki rozbudowanej, ogólnopolskiej sieci sprzedaży, dostarczamy niezawodne systemy do polskich domów, biur, budynków handlowych, przemysłowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Główne obowiązki:

- sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym

- doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła Midea M-Thermal

- pozyskiwania nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B)

- współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji)

- przygotowywanie ofert techniczno-handlowych

- pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach

- prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych oraz z zakresu dostępnych programów dotacji dla OZE

- wyjazdy służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne (OZE/ogrzewnictwo/klimatyzacja/wentylacja)

- doświadczenie w pracy w branży HVAC (preferowane w sprzedaży pomp ciepła)

- znajomość zagadnień z dziedziny OZE

- znajomość pakietu MS Office (mile widziane środowiska AutoCad)

- ważne prawo jazdy kat. B

- umiejętność pracy w zespole

- dobra organizacja własnej pracy

- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- rozwój osobisty i zawodowy

- możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@nabilaton.pl z dopiskiem "Doradca Techniczno-Handlowy" wraz z miastem.

Prosimy o dopisanie do przesłanych aplikacji następującej klauzuli:

Jeżeli przesłane dokumenty zawierają inne dane niż te wskazane w art. 221 Kodeksu pracy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przekraczających zakres danych wskazanych w art. 221 Kodeksu pracy, przez AIRCON Sp. z o.o. z siedzibą w Markach w celach rekrutacyjnych.

Jeżeli chcą Państwo brać udział w dalszych procesach rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez AIRCON Sp. z o.o. na potrzeby mojego udziału w innych procesach rekrutacji.

Data publikacji: 2020-07-24
Data zakończenia: 2020-08-21

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo