Doradca Techniczno-Handlowy HVACR

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Przedsiębiorstwo Handlowo -Usługowe „IGLOTECH” Sp. J.
poszukuje pracownika na stanowisko:

Doradca Techniczno-Handlowy HVAC&R

Miejsce pracy: wielkopolskie
Nr ref. DTH/wielkopolskie /13

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywne pozyskiwanie i obsługę klientów w wyznaczonym regionie, prowadzenie negocjacji handlowych, doradztwo techniczne dla klientów, prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.

Wymagania

• wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe techniczne kierunkowe)
• min. 1 rok doświadczenia w branży HVAC&R na stanowisku handlowym (preferowane na stanowisku mobilnym w systemie „Home Office”)
• gotowość do pracy mobilnej samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• obsługa MS Office
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
• atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
• szkolenia techniczne i handlowe
• nowoczesne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego,
oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 września 1997 r.) na adres e-mail: hr@iglotech.com.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego 'DTH/wielkopolskie/13' stanowiska.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-06-18
Data zakończenia: 2014-06-18