Doradca Techniczno - Handlowy Katowice

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

ANG wentylacja - hurtownia zajmującą się kompleksową i dostawą elementów systemów HVAC

www.ang.com.pl

poszukuje:

Doradca Techniczno - Handlowy

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Obowiązki:

- budowanie owocnych relacji handlowych z Klientami
- codzienną obsługę Klienta zgodnie ze standardami firmy
- aktywne pozyskiwanie Klientów w regionie województwa śląskiego
- przygotowanie ofert handlowych.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie
- MS Office / Word, Excel / oraz umiejętność korzystania z zasobów Internetu
- uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność, zorientowanie na pracę z Klientem
- prawo jazdy kat. B . Czynna umiejętność prowadzenia samochodu
- doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta w branży budowlanej lub instalacyjnej
- nastawienie na wyniki, otwartość i chęć doskonalenia się, umiejętności negocjacyjne
- umiejętność komunikacji elektronicznej i znajomość pakietu MS Office.

ANG wentylacja oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- stałe warunki wynagrodzenia oraz premia zależna od wyników sprzedaży.
- pracę dla czołowej firmy w segmencie rynku HVAC
- możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń.
- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole pracowniczym.

Oferty w postaci CV, ze zdjęciem i listem motywacyjnym należy przesłać na adres praca@ang.com.pl, w temacie umieszczając słowa "Praca ANG".

Za niezbędne do włączenia Państwa Aplikacji w proces rekrutacyjny uważamy umieszczenie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez firmę ANG Wentylacja sp. Z o.o. z siedzibą w Modlnicy koło Krakowa, ul. Częstochowska 24 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych / Dz. Ust. Z 2002 r, Nr.101, poz. 926 z późniejszymi zmianami /. Przyjmuję do wiadomości że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania.„

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2013-12-04
Data zakończenia: 2014-12-04