Doradca Techniczno-Handlowy: małopolskie

Województwo:
małopolskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma SCROL Sp.J., działająca w branży klimatyzacyjno-wentylacyjnej, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Doradcy Techniczno – Handlowego

Region: małopolskie

Obowiązki

• Kontakt z klientami z podległego terenu (firmy instalacyjne, inwestorzy, projektanci);
• Kreowanie polityki w regionie;
• Ofertowanie;
• Kontrola inwestycji.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek wentylacji, budowy maszyn, instalacji sanitarnych;
• Doświadczenie zawodowe;
• Skrupulatność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach;
• Samodzielność, zdolność organizacyjna, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami oraz chęć pogłębiania swojej wiedzy technicznej i handlowej.

SCROL oferuje

• Możliwość rozwoju wewnątrz firmy;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Szkolenia handlowe i produktowe;
• Stabilność zatrudnienia;
• Niezbędne narzędzi do pracy.

CV  i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres biuro@scrol.pl

Prosimy o dopisanie w temacie listu „Doradca Techniczno-Handlowy - małopolskie”.

Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji

zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Data publikacji: 2014-05-07
Data zakończenia: 2015-05-07