Doradca Techniczno-Handlowy Poznań

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma Harmann Polska Sp. z o.o.

zatrudni:

Doradcę Techniczno-Handlowego

Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie

Nr ref.: DTH/PO/2/14

Obowiązki

• Obsługa handlowa i techniczna klientów z województw: wielkopolskie, zachodniopomorskie, lubuskie
• Realizacja planów sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów
• Monitoring rynku inwestycji budowlanych
• Aktywne wsparcie biur projektowych, szkolenia dla projektantów
• Budowanie długofalowych relacji z firmami wykonawczymi oraz dystrybutorami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (preferowani absolwenci inżynierii środowiska, specjalizacja HVAC)
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok w zakresie mobilnej sprzedaży)
• Znajomość zagadnień i specyfiki rynku instalacyjnego B2B
• Prawo jazdy kat. B.

Oferta Harmann Polska:

• Stałą pracę w zgranym i dynamicznym zespole (umowa o pracę)
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia techniczne i możliwość rozwoju
• Samochód, telefon, laptop.

Aplikacje (CV ze zdjęciem + list motywacyjny) prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@harmann.pl wpisując w tytule wiadomości "DTH/PO/2/14".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Harmann Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie."

Data publikacji: 2014-02-12
Data zakończenia: 2015-02-12