Doradca techniczno-handlowy w branży HVAC

Województwo:
śląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
DTH/ZY/11

Adecco Poland Sp. z o.o.  - firma doradztwa personalnego - dla swojego Klienta –  międzynarodowej Firmy urządzeń z branży HVAC

poszukujem kandydata na stanowisko:

Nr ref.: DTH/ZY/11

Główne obowiązki na stanowisku:

  •     Pozyskiwanie i współpraca z dystrybutorami, instalatorami, wykonawcami, projektantami,
  •     Doradztwo techniczne,
  •     Realizacja planów sprzedażowy,
  •     Przygotowanie prezentacji i prowadzenie szkoleń dla dystrybutorów i projektantów,
  •     Stale monitorowanie rynku, aktualizacja oferty handlowej,
  •     W perspektywie czasu możliwość budowania jednego z działów firmy i objęcie stanowiska kierowniczego,

Wymagania:

  •     Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalizacja: klimatyzacja, chłodnictwo, ogrzewanie),
  •     Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i pozyskiwania projektów,
  •     Doświadczenie w pracy z systemami klimatyzacji, wentylacji, systemów grzewczych – warunek konieczny, klimatyzacja precyzyjna,
  •     Znajomość programów AutoCad, Microsoft Office Word, Excel, Outlook,
  •     Prawo jazdy kategorii B,
  •     Przedsiębiorczość, asertywność, samodzielność w działaniu,
  •     Dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu,
  •     Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

  •     Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •     Zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę,
  •     Możliwość rozwoju i awansu na kierownicze stanowisko,
  •     System premiowy,
  •     Atrakcyjne warunki pracy,
  •     Wyposażenie: telefon, laptop, samochód służbowy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w tytule podając nr ref. oraz województwo na podany adres mailowy: agnieszka.izdebska@adecco.com

Data publikacji: 2014-11-14
Data zakończenia: 2014-12-14