Doradca techniczno-handlowy w branży HVACR

Województwo:
opolskie
Miasto:
Opole
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

ELGRA W.E. KUBIK Sp.j. to firma z ugruntowaną pozycją w zakresie sprzedaży urządzeń, komponentów i części zamiennych dla chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Od ponad 25 lat obsługuje klientów na terenie całego kraju. W 2008 roku stworzyła internetowy serwis www.elgracool.pl, który jest dzisiaj jedną z najbardziej popularnych polskich platform sprzedaży w branży HVACR. Wraz z rozwojem tej platformy eksport produktów staje się coraz ważniejszą częścią przychodów firmy i dziś stanowi już blisko 20% obrotu.

ELGRA poszukuje:

Specjalista ds. sprzedaży - Doradca techniczno-handlowy w branży HVACR

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

- Obsługa sprzedażowa Klientów lokalnych i e-commerce

- Dbanie o relacje z obecnymi i pozyskiwanie nowych klientów

- Przygotowywanie ofert, promocji dla klientów, rozpoznawanie i definiowanie ich potrzeb oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań HVACR

- Inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży oraz umacniania pozycji marki

Wymagania:

- Znajomość języka angielskiego

- Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego (mile widziane)

- Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów i korespondencji z klientami

- Pożądane doświadczenie w sprzedaży / obsłudze Klienta

- Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

- Optymizm i poczucie humoru, wysoka kultura osobista

- Nastawienie na osiąganie rezultatów

- Wykształcenie minimum średnie techniczne

- Swobodna obsługa komputera, aplikacji internetowych, praktyczna znajomość MS Office

- Znajomość e-commerce (mile widziana)

- Otwartość, gotowość do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, kursy językowe

- Atrakcyjny (stabilny) system wynagradzania, okolicznościowe premie, świadczenia urlopowe

Praca pn-pt w godz. 8:00-16:00 w siedzibie firmy w Opolu

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres sklep@elgra.info.pl

Data publikacji: 2018-04-03
Data zakończenia: 2018-04-30

Powiązane działy

Klimatyzacja, Chłodnictwo