Doradca techniczno-handlowy z branży HVAC

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Wrocław
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
25511

Randstad Polska - agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej - dla swojego Klienta, firmy z branży HVAC, poszukuje osób na stanowisko:

Nr ref.: 25511
Praca stała
Lokalizacja: Wrocław

Zakres obowiązków:

  •     aktywne monitorowanie rynku nowych i wtórnych inwestycji w regionie
  •     doradztwo techniczne w zakresie wykorzystania produktów firmy poprzez współpracę z biurami projektowymi i projektantami, generalnymi wykonawcami, inspektorami nadzoru budowlanego, instalatorami
  •     pozyskiwanie nowych klientów w postaci biur projektowych, punktów sprzedaży i dystrybutorów, instalatorów, generalnych wykonawców
  •     aktualizacja i rozszerzanie baz danych dotyczących obsługiwanych biur projektowych oraz zgłaszanych działań projektowych
  •     wypełnianie działań operacyjnych powierzanych przez przełożonych
  •     ocena poprawności i kompletności projektów wykonywanych przez biura projektowe
  •     monitorowanie rynku pod kątem działań konkurencji
  •     realizowanie nałożonych własnych planów sprzedaży

Oczekiwania:

  •     wykształcenie wyższe techniczne – tytuł inżyniera, preferowany kierunek: chłodnictwo/klimatyzacja/wentylacja
  •     3 lata doświadczenia w pracy w branży HVAC (klimatyzacyjnej/wentylacyjnej/grzewczej), w tym co najmniej rok pracy w sprzedaży produktów inwestycyjnych
  •     doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami
  •     znajomość procesu inwestycyjnego
  •     wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów technicznych do uczestników procesu inwestycyjnego
  •     umiejętność dokonywania obliczeń w celu doboru urządzeń i wsparcia procesu tworzenia oferty/projektu
  •     ukierunkowanie na realizowanie założonych celów
  •     prawo jazdy kat. B
  •     znajomość oprogramowania AutoCad
  •     mile widziana znajomość języka angielskiego
  •     uprawnienia budowlane/projektowe w zakresie HVACR będą dodatkowym atutem
  •     skuteczność, wytrwałość
  •     samodzielność i chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji
  •     wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne

Oferta:

  •     stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  •     atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy
  •     możliwość nauki i rozwoju

Aplikacje: http://www.randstad.pl/kandydat/oferty-pracy?id=80111

Data publikacji: 2014-12-02
Data zakończenia: 2014-12-31