Doradca Techniczny ds. URSA Air

Województwo:
śląskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

URSA Polska Sp. z o.o.

www.ursa.pl

poszukuje kandydatów na stanowisko

Region: woj. śląskie

  Doradcy Ursa Air poszukiwani także w województwach: dolnośląskie, kujawsko-pomoskie, opolskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, zachodniopomorskie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie, świetokrzyskie, podlaskie, podkarpackie, pomorskie

Obowiązki

- utrzymywanie relacji i rozwijanie współpracy z istniejącymi klientami, jak również aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- realizacja celów sprzedaży w podległym regionie
- współpraca z firmami wykonawczymi
- monitoring realizowanych i planowanych inwestycji
- szkolenia dla wykonawców z zakresu budowy przewodów wentylacyjnych za pomocą URSA Air;
- przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych
- zbudowanie bazy danych potencjalnych klientów

Wymagania

- min. 2-3 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B w segmencie HVAC
- znajomość technologii i rynku HVAC w Polsce
- wykształcenie niezbędne średnie techniczne, mile widziane wyższe o specjalności wentylacja
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń technicznych z zakresu materiałów budowlanych lub doświadczenie na stanowisku instalator z umiejętnością przekazywania wiedzy
- umiejętności prezentacyjne (obsługa PowerPoint)
- umiejętność organizacji pracy własnej
- łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów
- sumienność, systematyczność, dobra organizacja czasu pracy, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- umiejętność posługiwania się pakietem MS Office, CRM
- prawo jazdy kat. B
- mile widziany język angielski

Ursa oferuje:

- umowa o pracę
- praca w międzynarodowym zespole
- indywidualny plan szkoleń
- samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Kontakt w sprawie pracy przez formularz

Data publikacji: 2013-11-26
Data zakończenia: 2014-11-26