Doradca Techniczny Ventia - Katowice

Województwo:
śląskie
Miasto:
Katowice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – wiodący dystrybutor produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) na rynku B2B oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY KATOWICE

miejsce pracy: Biuro Techniczno-Handlowe VENTIA w Katowicach

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• doradztwo techniczne dla firm instalacyjnych, projektantów HVAC oraz klientów firmy,

• przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów oferowanych przez firmę Ventia,

• obsługa programów doboru urządzeń oraz biegła znajomość katalogów technicznych firmy,

• współpraca i wsparcie dla lokalnego Kierownika Regionu oraz Działu Technicznego i Handlowego firmy,

• obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,

• współpraca z dostawcami.

WYMAGANIA:

• wykształcenie min. średnie techniczne,

• min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży technicznej. Doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem,

• dobra znajomość pakietu MS Office,

• język angielski minimum w komunikatywnym stopniu, umożliwiającym kontakt z zagranicznymi dostawcami,

• zaangażowanie, efektywność pracy oraz dyspozycyjność w godzinach pracy firmy (zatrudnienie na pełny etat).

OFERUJEMY:

• Stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

• Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się branży HVAC, atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów,

• Dobrą atmosferę oraz warunki pracy,

• Niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,

• Prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres e-mail: praca@ventia.pl

Data publikacji: 2017-12-12
Data zakończenia: 2018-01-12