Doradca Techniczny Warszawa

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
DT_Warszawa
VENTIA Sp. z o.o.

Firma Ventia Sp. z o.o. – dystrybutor rynku B2B produktów dla branży wentylacja i klimatyzacja (HVAC) oraz wyłączny przedstawiciel na Polskę marek: Komfovent, Dantherm, Casals, Stavoklima, AlpicAir oraz Havaco – poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczny

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer referencyjny: DT_Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- doradztwo techniczne, przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie marek i produktów oferowanych

- przez Ventia,

- obsługa programów doboru urządzeń,

- współpraca z Kierownikami Regionu oraz wsparcie dla Działu Technicznego oraz Handlowego,

- obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,

- współpraca z dostawcami.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (dyspozycyjność pełny etat). Preferowane kierunki studiów:

- inżynieria sanitarna, wentylacja, klimatyzacja, ogrzewnictwo,

- doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem,

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- język angielski minimum w komunikatywnym stopniu, umożliwiającym kontakt z zagranicznymi dostawcami,

- zaangażowanie, efektywność pracy oraz pełna dyspozycyjność w godzinach pracy firmy.

OFERUJEMY:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,

- dobrą atmosferę oraz warunki pracy,

- niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,

- prywatny pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@ventia.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Ventia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Ventia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Działkowej 121A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pliki do pobrania:
pobierz plik
Data publikacji: 2017-09-06
Data zakończenia: 2017-10-06

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja