Doradca Techniczny - wielkopolskie

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma JUWENT Szymański, Nowakowski Sp. j.

producent urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

poszukuje osoby na stanowisko:

Doradca Techniczny

Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za budowanie właściwego wizerunku firmy, kompleksową obsługę klientów, przygotowanie ofert, przyjmowanie i obsługę zamówień, pozyskiwanie nowych partnerów handlowych.

Obowiązki:

• wykształcenia wyższego technicznego (wentylacja i klimatyzacja, chłodnictwo)
• doświadczenia w branży
• komunikatywności oraz bardzo dobrej organizacji pracy
• dyspozycyjności
• dobrej znajomości obsługi komputera
• prawa jazdy kat. B

Juwent oferuje:

• pracę w renomowanej firmie
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• szkolenia techniczne.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

JUWENT Szymański, Nowakowski Sp.j.
ul. Lubelska 31, 08-500 Ryki, fax 81 883 56 09

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Data publikacji: 2013-09-12
Data zakończenia: 2014-09-12