Dyrektor ds. Eksportu HVAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Hands2Work Sp. z o.o. (sferahr.pl), firma działające na rynku usług doradztwa personalnego, poszukuje dla swojego Klienta - polskiej firmy consultingowo-produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor ds. Eksportu

Region: małopolskie

Zadania:

• Budowanie i rozwijanie współpracy z klientami w kraju i na świecie
• Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji biznesowych
• Praca w dziale eksportu, w branży HVAC
• Miejsce pracy: Kraków, jednocześnie gotowość do częstych wyjazdów służbowych
• Praca stała

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe
• Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w dziale eksportu w branży HVAC
• Bardzo dobra znajomość technik sprzedaży, zdolności komunikacyjne i autoprezentacyjne
• Umiejętność budowania i rozwijania długoterminowych relacji biznesowych
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint, Word)
• Znajomość etykiety biznesowej
• Znajomość procedur i procesów zachodzących na świecie w obszarze HVAC
• Gotowość do bardzo częstych podróży służbowych
• Nastawienie na intensywny rozwój zawodowy
• Bardzo dobra znajomość angielskiego i rosyjskiego
• Mile widziana znajomość chińskiego

Firma oferuje:

• Atrakcyjne zarobki
• Umowę o pracę na pełny etat
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji poprzez pracuj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Data publikacji: 2013-05-31
Data zakończenia: 2014-05-31