Dyrektor Działu Handlowo-Technicznego

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Pszczółki
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
CLIMA PRODUKT Sp. z o.o.

Clima-Produkt Sp. z o.o. to firma zajmująca się produkcją urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

DYREKTOR DZIAŁU HANDLOWO-TECHNICZNEGO

Miejsce pracy: Pszczółki (pow. gdański)
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za obsługę zamówień wpływających od  przedstawicielstw handlowych
  • Bezpośrednia współpraca z przedstawicielstwami handlowo-technicznymi
  • Wyznaczanie priorytetów i harmonogramu pracy dla działu konstrukcyjnego
  • Współtworzenie z działem produkcyjnym planu produkcji
  • Doskonalenie i wdrażanie procesów optymalizujących obsługę zamówień
  • Usprawnianie obiegu informacji w dziale handlowo-technicznym oraz między działami w firmie

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w zarządzaniu działaniami handlowymi w firmie o „profilu technicznym”
  • Min.8 lat doświadczenia w dziale handlowym i / lub sprzedażowym segmentu B2B
  • Doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP / CRM
  • Umiejętność kierowania zespołem, delegowania zadań, motywowania do działania
  • Znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Przedsiębiorczość  oraz konsekwencja w działaniu
  • Komunikatywność

Dodatkowe atuty:

  • Praca w firmie z segmentu HVAC
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w „zarządzaniu procesowym”
  • Doświadczenia w obszarze wdrażania systemów ERP / CRM

Oferujemy:

  • Możliwość realizowania swoich ambicji oraz własnych koncepcji
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Ciekawą, przyjazną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Narzędzia potrzebne do realizacji zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: http://climaprodukt.com/kontakt/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Data publikacji: 2015-06-03
Data zakończenia: 2015-07-03