Dyrektor Działu Serwisu HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

SOLUTION poszukuje dla swojego Klienta - jednego ze światowych liderów wśród dostawców kompleksowych rozwiązań klimatyzacyjnych dla budynków, posiadającego obecnie 35 własnych zakładów montażowych w 10 krajach i zatrudniającego ponad 29.000 osób na terenie całego świata -

w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Dyrektor Działu Serwisu

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: DDS/PW/06/2013

Obowiązki

• Kierowanie działem serwisu, zarządzanie pracą zespołu.
• Budowanie i rozwój zespołu serwisowego.
• Kreowanie i realizowanie polityki sprzedaży usług serwisowych i napraw gwarancyjnych.
• Odpowiedzialność za koordynowanie oraz realizację działań serwisowanych w terenie przez pracowników i monitoring efektywności.
• Opracowywanie strategii sprzedaży, budżetów oraz  nadzór nad ofertą produktową.
• Odpowiedzialność za rozwój i realizację rocznych planów sprzedażowych (budżet, marża).
• Budowanie i  utrzymywanie relacji z Klientami.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe, preferowane ukończenie studiów inżynierskich.
• Umiejętność zarządzania zespołem serwisowym.
• Znajomość rynku HVAC.
• 6 do 8 lat doświadczenia w dziale serwisowym.
• 2 do 3 lat doświadczenia w zarządzaniu działem serwisowym (preferowane doświadczenie w HVAC, budownictwie, kontroli).
• Inicjatywa w działaniu, zaangażowanie, optymizm oraz wysoko rozwinięta komunikatywność.
• Orientacja na klienta oraz  łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
• Bardzo dobra  znajomość języka angielskiego.
• Prawo jazdy kat.B.

Firma oferuje

• Pracę w ugruntowanej międzynarodowej firmie.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Interesujące wyzwania i dużą samodzielność w działaniu.
• Realną możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym DDS/PW/06/2013 na adres: cv@solution.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Data publikacji: 2013-06-13
Data zakończenia: 2014-06-13