Export Manager

Województwo:
podlaskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

DOSPEL - lider na rynku urządzeń wentylacyjnych, zarówno wentylacji domowej oraz profesjonalnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Region: woj. podlaskie

Opis stanowiska

• intensywne pozyskiwanie nowych klientów oraz dbanie o pozytywne relacje z obecnymi kontrahentami,
• planowanie własnych działań handlowych pozwalających na osiągnięcie wyznaczonych celów,
• negocjowanie warunków i umów handlowych,
• przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
• realizacja celów i planów sprzedażowych,
• kontrola realizacji zamówień,
• weryfikacja działań konkurencji.

Wymagania

• minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z handlem,
• znajomość rynku wentylacyjnego będzie dodatkowym atutem,
• bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i angielskiego; znajomość trzeciego języka będzie dodatkowym atutem,
• rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• zorientowanie na cel i silna motywacja do sprzedaży,
• komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
• bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz dynamizm w działaniu i planowaniu wyjazdów służbowych
• wyższe wykształcenie,
• czynne prawo jazdy kategorii B,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
• praktyczna znajomość obsługi komputera.

Dospel oferuje

• Umowa o pracę + atrakcyjny system premiowania,
• Współtworzenie sukcesu nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy,
• Możliwość rozwoju i awansu,
• Przyjazną atmosferę pracy.

(CV, list motywacyjny) z zapisem w temacie email Export Manager - podlaskie,
prosimy nadsyłać na adres dospel@dospel.com

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzebnie zbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Data publikacji: 2013-11-14
Data zakończenia: 2014-11-14