Handlowiec HVACR : Warszawa

Województwo:
mazowieckie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

CLIMAJAR Sp. z o.o. (ul. Bajana 11, 01-904 Warszawa) poszukuje pracownika na stanowisko:

Handlowiec HVACR

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• Realizacja planów sprzedaży urządzeń i systemów klimatyzacyjnych na podległym terenie w oparciu o kontakty z projektantami instalacji sanitarnych, inwestorami oraz firmami wykonawczymi w regionie
• Wykonywanie projektów doboru urządzeń do projektów inwestycyjnych klientów
• Prowadzenie procesu negocjacji i zamykania sprzedaży
• Uczestnictwo w działaniach marketingowych prowadzonych przez firmę

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe lub pokrewne)
• Doświadczenie w pracy jako reprezentant handlowy w firmie wentylacyjno-klimatyzacyjnej, chłodniczej lub grzewczej
• Znajomość języka angielskiego
• Wysokie kompetencje interpersonalne
• Samodzielność i odpowiedzialność za wyniki
• Umiejętność obsługi AUTO CAD, MS OFFICE, doświadczenie z obsłudze CRM
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnionym od wyników
• Niezbędne narzędzia pracy
• Szkolenia z zakresu wiedzy technicznej oraz sprzedaży
• Możliwości rozwoju zawodowego.

Prosimy o przesyłanie CV na adres: info@climajar.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Data publikacji: 2013-04-03
Data zakończenia: 2014-04-03