Handlowiec - Instalacje HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Systerm Sp.J. z Warszawy oferująca sprawdzone, markowe produkty łazienkowe, grzewcze i wentylacyjne,

www.systerm.pl

poszukuje:

Handlowiec - Instalacje Grzewcze i Wentylacyjne

Miejsce pracy: Warszawa, woj. mazowieckie

Obowiązki

- Obsługa bieżących zamówień wraz z przygotowaniem wysyłki towaru
- Opracowywanie ofert handlowych
- Uzupełnianie stanów magazynowych
- Pozyskiwanie nowych klientów
- Wsparcie merytoryczne oraz utrzymywanie relacji ze współpracującymi firmami instalacyjnymi

Wymagania

Poszukujemy osoby zorientowanej na realizację celu (zlecenia, zamówienia, projektu) a nie wyłącznie przepracowania ustawowych godzin.

- Doświadczenie w branży instalacji grzewczych i/lub wentylacyjnych
- Wykształcenie kierunkowe
- Doświadczenie przy wykonawstwie będzie dodatkowym atutem

Systerm oferuje:

- Pracę w młodym zespole
- Możliwość szkoleń
- Wynagrodzenie częściowo uzależnione od wyników.

Kontakt: biuro@systerm.pl

Odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Data publikacji: 2013-11-07
Data zakończenia: 2014-11-07