Handlowiec w branży HVAC

Województwo:
dolnośląskie
Miasto:
Głogów, Legnica, Wrocław, Bolesławiec, J
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
HWB/037/JKL

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Handlowiec w branży HVACNumer ref. HWB/037/JKLZadania:

    • Realizacja zamówień Klienta (poprzez kontakt bezpośredni, telefon, mail) z branży: technika grzewcza, klimatyzacje, technika sanitarna itp

    • Tworzenie ofert dla Klientów na podstawie wcześniej uzyskanych informacji, zbadaniu potrzeb,

    • Kontrola płatności (kontakt z Klientami, którzy nie uregulowali faktury),

    • Współpraca z innymi Handlowcami w celu podjęcia działań wspierających sprzedaż,

    • Kontakt z przedstawicielami dostawców w celach informacyjnych.

Wymagania:

    • Komunikatywność i zdolność komunikacji w obrębie firmy, klientów i dostawców,

    • Umiejętność prezentacji produktów (przedstawienie cech oraz korzyści produktów), wdrażanie nowych projektów handlowych,

    • Zorientowanie na cel,

    • Umiejętność budowania relacji z Klientem,

    • Mile widziane wykształcenie średnie budowlane, instalacyjne z praktyką w firmach wykonawczych w obszarze techniki grzewczej, instalacji, klimatyzacji oraz sanitarnym lub wyższe z zakresu inżynierii środowiska.

Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

    • Konkurencyjne wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym,

    • Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,

    • Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń handlowych,

    • Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości itd.),

    • Służbowy komputer + telefon.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Data publikacji: 2018-11-21
Data zakończenia: 2018-12-21

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja