Iglotech: Specjalista ds. Ofertowania

Województwo:
łódzkie
Miasto:
Łódź
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Przedsiębiorstwo Handlowo -Usługowe „IGLOTECH” Sp. J.
poszukuje Kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA

Miejsce pracy: Kwidzyn
Nr referencyjny: SDO/Kwidzyn/13

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za kompleksowe i terminowe opracowywanie ofert, kontakt z klientami oraz handlowcami w celu opracowania najbardziej optymalnej oferty, wparcie techniczne dla Działu Sprzedaży.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne lub ostatnie lata studiów zaocznych (preferowane z obszaru wentylacja/klimatyzacja/chłodnictwo)
• mile widziane doświadczenie w branży HVAC&R lub innej branży technicznej
• umiejętność współpracy z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym
• dobra organizacja pracy, terminowość
• obsługa MS Office
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• pracę i możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ogólnokrajowym zasięgu
• atrakcyjny system premiowania uzależniony od osiąganych wyników
• szkolenia techniczne i handlowe
• nowoczesne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego,
oświadczenia zgody na przetwarzanie danych osobowych
(zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29 września 1997 r.) na adres e-mail: hr@iglotech.com.pl

Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego stanowiska: SDO/Kwidzyn/13.

Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-07-23
Data zakończenia: 2014-07-23