Instalator /Serwisant wentylacja, klimatyzacja

Województwo:
Cała Polska
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

LEBO recruitment – łowcy doskonali - dla swojego Klienta lidera w branży wentylacyjnej, szukamy kandydatów  stanowisko :

INSTALATOR/SERWISANT

Klimatyzacja/Wentylacja/Chłodnictwo

Nr ref. ( IS/07/16)

Zakres obowiązków:

§   Odpowiedzialność za instalacje, przeglądy- diagnostykę, naprawę i uruchomienia urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych.

Wymagane kwalifikacyjne:

§   Min. 1 roczne  doświadczenie w branży HVACR ( klimatyzacja/wentylacja/chłodnictwo)

§   Praktyczna znajomość urządzeń klimatyzacji i wentylacji

§   Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

§   Prawo jazdy Kat. B

§   Mile widziana znajomość zagadnień automatyki HVAC

Oferujemy:

§  Interesującą pracę w stabilnej firmie

§  Atrakcyjne warunki pracy

§  Niezbędne narzędzia pracy

§  Możliwości rozwoju zawodowego-zdobycia doświadczeń przy referencyjnych projektach branżowych

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres emaliowy  oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

dodatkowe informacje: Adriana Legowicz

telefon: 508 070 166
e-mail legowicz@lebo-hr.pl

LEBO recruitment - łowcy doskonali
www.lebo-hr.pl
nr certyfikatu 4287

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data publikacji: 2016-07-11
Data zakończenia: 2016-08-31

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja, Chłodnictwo