Instalator urządzeń i systemów wentylacji-chłodnictwa

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Toruń
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Kawent Sp. z o.o. działa w branży instalacyjnej, montuje urządzenia i systemy wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa, pompy ciepła, rekuperację,nstalacje hydrauliczne i uzdatnianie wody. Poszukuje pracownika:

Instalator urządzeń i systemów wentylacji - chłodnictwa

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Toruń

Opis stanowiska:

- montaż urządzeń oraz instalacji wentylacyjnych, ewentualnie chłodniczych i klimatyzacyjnych

- wykonywanie bieżących napraw

- serwis urządzeń

Wymagania:

- wykształcenie min. zawodowe z doświadczeniem w zakresie instalacji wentylacji i klimatyzacji

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane uprawnienia F-gazy, SEP gr G1 do 1 kV

- dobra umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną

- dyspozycyjność

- kultura osobista i odpowiedzialność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość partycypacji w kosztach nauki

- umowę o pracę na pełny etat

- możliwość rozwoju i udziału w dodatkowych bezpłatnych szkoleniach

- motywacyjny system wynagrodzeń w zależności od umiejętności

- awans zawodowy uzależniony od rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kawenti@wp.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez KAWENT Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  KAWENT Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, ul. Przedzamcze 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2019-01-11
Data zakończenia: 2019-02-11

Powiązane działy

Wentylacja, Chłodnictwo