Inżynier Automatyk

Województwo:
śląskie
Miasto:
Gliwice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

MWM Sp. z o.o. - Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji (www.mwm.hostingpro.pl)

- Spółka zajmująca się projektowaniem i realizacją systemów automatyki obiektowej, elektroniką użytkową i systemami zabezpieczeń (CCTV),

poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Inżynier Systemów Automatyki Obiektowej

Miejsce pracy: Gliwice, woj. śląskie

Nr. ref.: AUTO 1

Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

Obowiązki

• projektowanie systemów automatyki obiektowej (branże: wodno-kanalizacyjna, ciepłownictwo, wentylacja) i implementacja oprogramowania dla sterowników PLC na podstawie wymagań funkcjonalnych
• konstruowanie, konfiguracja sieci transmisyjnych opartych o technologie MODBUS, ProfiNET, LON, BacNET
• projektowanie i programowanie aplikacji SCADA dla systemów automatyki na podstawie wymagań funkcjonalnych
• nadzór nad montażem i prace uruchomieniowe na obiektach
• serwisowanie wykonanych instalacji
• inne prace zlecone w ww. zakresie

Wymagania

• doświadczenie w projektowaniu systemów automatyki obiektowej w co najmniej jednej z opisanych branż
• umiejętność projektowania i implementacji oprogramowania sterowników PLC (preferowane sterowniki SIEMENS S7,S1200)
• umiejętność programowania aplikacji SCADA (preferowane InTouch, WinCC)
• wykształcenie wyższe o kierunku automatyka przemysłowa, komputerowe systemy sterowania, elektronika, elektryka (preferowane będą osoby po ukończeniu technikum elektrycznego, elektronicznego lub podobnego)
• umiejętność samodzielnego wykonania prac montażowych i serwisowych.
• umiejętność samodzielnego zdobywania wiedzy i rozwiązywania problemów
• umiejętność bezproblemowej komunikacji w języku angielskim

Firma oferuje:

• możliwość udziału w ciekawych, znaczących projektach
• pracę w młodym i dynamicznym zespole specjalistów
• 20 lat doświadczenia i cenioną markę na rynku
• możliwość tworzenia ciekawych i niebanalnych rozwiązań
• UWAGA Praca wymaga okresowych wyjazdów na terenie kraju.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz pracuj.pl

Data publikacji: 2013-10-23
Data zakończenia: 2014-10-23