Inżynier Automatyk (HVAC)

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Miasto:
Solec Kujawski
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:
KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.

Inżynier Automatyk

(w zakresie instalacji HVAC)

Nr ref. 51KL

Solec Kujawski (budowy na terenie kraju)

Obowiązki:

-    opracowanie koncepcji technicznej instalacji automatyki,
-    bezpośredni nadzór nad realizacją inwestycji,
-    zarządzanie grupami montażowymi,
-    współpraca z podwykonawcami,
-    opracowanie dokumentacji inwestycji.

Wymagania:

-    wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,
-    znajomość urządzeń AKPiA,
-    umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunków budowlanych,
-    umiejętność nadzoru i odbioru prac montażowych,
-    umiejętność posługiwania się pakietem Office, AutoCAD,
-    umiejętność pracy w zespole,
-    kreatywność, samodzielność,
-    prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

-    możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,
-    pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,
-    pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,
-    system wynagradzania adekwatny do efektów pracy.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) prosimy kierować na adres e-mail: rekrutacja@klimat-solec.pl

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Data publikacji: 2015-11-16
Data zakończenia: 2015-12-18