Inżynier Automatyk - Mechatronik

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

SMAY Sp. z o.o. (www.smay.pl) dostarczająca rozwiązania i urządzenia z zakresu wentylacji i klimatyzacji, zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Nr ref.: Inżynier_ Automatyk/Mechatronik _kwiecień_2014

Obowiązki

• tworzenie dokumentacji projektowej: budowlanej, wykonawczej i ofertowej w zakresie instalacji AKPiA.
• tworzenie dokumentacji warsztatowej produktów
• uczestnictwo w pracach projektowych i badawczych.
• kierowanie oraz koordynacja międzybranzowa prac w zakresie AKPiA systemów wentylacyjnych na obiektach
• uczestnictwo w projektowaniu, rozruchu, kalibracji, konserwacji instalacji
• wykonywanie na polecenie przełożonych innych obowiązków zgodnych z posiadanymi kwalifikacjami.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne,  kierunek: automatyka lub mechatronika po wydziale mechanicznym
• znajomość sterowników PLC (główni producenci – SAIA, SIEMENS…)
• umiejętność programowania sterowników PLC (za pomocą PG5, STEP 7…)
• uprawnienia energetyczne SEP do 1kV,
• b. dobra znajomość programu AutoCad
• dobra znajomość rysunku technicznego (przygotowywanie dokumentacji technicznej, warsztatowej)
• umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej w zakresie mechaniki oraz AKPIA
• znajomość protokołów komunikacji LonWorks, BACnet
• umiejętność obsługi podstawowych narzędzi elektrycznych oraz elektroinstalacyjnych
• znajomość zagadnień odnośnie sposobów pomiaru takich parametrów jak np. temperatura, przepływu, prędkość przepływu, przemieszczenie itp.
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Dodatkowo od kandydatów oferent oczekuje:

• znajomość języka niemieckiego
• znajomość programu LonMaker
• znajomość zagadnień automatyki w zakresie wentylacji
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji elektryki i automatyki
• prawo jazdy kat. B.

Od kandydatów oczekuje poza tym:

• zaangażowania,
• dobrej organizacji pracy,
• sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków,
• dyspozycyjności (możliwe wyjazdy służbowe).

Smay oferuje

• atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności
• umowę o pracę na pełny etat
• możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
• możliwość dołączenia do programu Benefit MultiSport.

Aplikacje (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: praca@smay.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny:  Inżynier_ Automatyk/Mechatronik _kwiecień_2014

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)".

Data publikacji: 2014-04-17
Data zakończenia: 2015-04-17