Inżynier - Automatyka Budynkowa i HVAC

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Poltraf Sp. z o.o., firma działająca od ponad 20 lat na polskim rynku specjalizująca się w doborze i dostawach elementów automatyki przemysłowej i budynkowej. Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier Wsparcia Technicznego - Automatyka Budynkowa i HVAC
Miejsce pracy: Gdańsk
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

  •     doradztwo techniczno-handlowe dla Klientów
  •     prowadzenie szkoleń technicznych
  •     realizacja wsparcia działań sprzedażowych
  •     poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z nowymi Klientami
  •     przygotowywanie ofert i prowadzenie dokumentacji handlowej

Wymagania:

  •     znajomość rynku Automatyki budynkowej i HVAC
  •     wykształcenie techniczne
  •     doświadczenie na podobnym stanowisku
  •     prawo jazdy kat. B
  •     gotowość do podróży służbowych
  •     dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Znajomość zagadnień związanych ze sterownikami DDC/ PLC oraz systemami SCADA/ HMI będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •     możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •     możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  •     motywacyjny system wynagrodzeń
  •     niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@poltraf.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez POLTRAF Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku."

Data publikacji: 2015-01-20
Data zakończenia: 2015-01-27