Inżynier ds. automatyki

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdynia
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

VBW Engineering w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INŻYNIER DS. AUTOMATYKI

Miejsce pracy: Gdynia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • Opracowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej

    • Projektowanie rozdzielnic zasilająco-sterujących

    • Programowanie sterowników PLC i paneli HMI

    • Integracja systemów automatyki budynkowej

    • Uruchomienia urządzeń i systemów automatyki

WYMAGANIA

    • Wykształcenie wyższe, techniczne (kierunek Automatyka lub pokrewny)

    • Znajomość zagadnień automatyki branży HVAC

    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

    • Znajomość środowiska MS Office i AutoCAD

    • Podstawy programowania sterowników PLC

    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną

    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

    • Umiejętność pracy w zespole

    • Nastawienie na rozwój

    • Gotowość do wyjazdów służbowych

    • Prawo jazdy kat. B

FIRMA OFERUJE:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym zespole ukierunkowanym na ciągły rozwój i doskonalenie

    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i ciekawych projektach

    • Profesjonalne narzędzia pracy

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania

WYMAGANE DOKUMENTY:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na podany niżej adres.
Zapewniamy całkowitą dyskrecję. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych
(Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)

Adres do wysłania podania i listu motywacyjnego: rekrutacja@vbw.pl lub VBW Engineering sp. z o.o. 81 - 571 Gdynia
ul. Chwaszczyńska 133 D

Data publikacji: 2014-11-24
Data zakończenia: 2014-12-24