Inżynier ds. automatyki

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem firma EUROKLIMAT - wiodący wykonawca na rynku instalacji sanitarnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań (okolice)

Praca na terenie całej Polski

Opis stanowiska

- opracowanie koncepcji i projektów systemów automatyki HVAC i BMS,

- weryfikacja dokumentacji projektowych, specyfikacji technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót oraz kosztorysów i przedmiarów robót,

- programowanie sterowników i uruchamianie systemów automatyki,

- planowanie prac i optymalne wykorzystanie posiadanego i wynajmowanego sprzętu,

- nadzór nad podwykonawcami,

- kontrola terminowości wykonania prac,

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne,

- oświadczenie zawodowe min. 2 lata na podobnym stanowisku,

- znajomość systemów automatyki HVAC,

- znajomość systemów automatyki budynkowej i BMS,

- znajomość programów typu CAD dla instalacji elektrycznych np. Eplan, WSCAD,

- znajomość pakietu programów MS OFFICE, Autocad,

- znajomość programowania sterowników PLC,

- prawo jazdy kategorii B,

- uprawnienia SEP do 1kV,

- gotowość do wyjazdów służbowych,

- zdolność do kreatywnego rozwiązywania problemów,

- solidność i zaangażowanie w pracy,

- znajomość języka angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznych,

- zatrudnienie w formie umowy o pracę

- udział w ciekawych projektach

- pakiety świadczeń socjalnych

- przyjazną atmosferę pracy

Aplikuj: praca@euroklimat.pl

Administratorem Pani/Pana Danych osobowych jest Euroklimat sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Suchym Lesie, przy ul. Obornickiej 68. Podanie danych zawartych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. (RODO). W każdej chwili przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści własnych danych, jak również prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Danych Osobowych. Dane będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez sześć miesięcy od przesłania CV.

Data publikacji: 2018-12-20
Data zakończenia: 2019-01-18

Powiązane działy

Ogrzewnictwo, Wentylacja, Klimatyzacja