Inżynier ds. ofertowania

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Poznań
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

VTS Group w związku z dynamicznie rozwijającą się działalnością, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, woj. wielkopolskie
Nr ref.: Inż./Poznań

Osoba na stanowisku Inżyniera ds. ofertowania  odpowiedzialna będzie za dobory techniczne central wentylacyjno – klimatyzacyjnych oraz przegotowywanie ofert dla klientów.

Obowiązki

• wsparcie techniczne struktury handlowej w zakresie oferowanych rozwiązań,
• dobory techniczne urządzeń,
• przygotowywanie ofert,
• optymalizacja ofert pod względem cenowym.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: wentylacja, klimatyzacja, budowa maszyn, automatyka przemysłowa),
• doświadczenie w pracy związanej z projektowaniem, doradztwem technicznym będzie dodatkowym atutem,
• wysokie umiejętności organizacyjne,
• skrupulatność, rzetelność w realizacji zadań.

VTS oferuje

• możliwość rozwoju zawodowego,
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
• program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila poprzez formularz rekrutacyjny.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”

Data publikacji: 2014-05-19
Data zakończenia: 2015-05-19