Inżynier ds. ofertowania, inżynier budowy, kierownik robót

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Gdańsk
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

IMTECH Polska Sp. z o.o. - firma specjalizująca się w projektowaniu i wykonawstwie instalacji sanitarnych, grzewczych, przeciwpożarowych, wentylacji i klimatyzacji, a także elektrycznych i teletechnicznych - poszukuje obecnie do pracy w swoim biurze regionalnym w Gdańsku osób na stanowiska:

INŻYNIER DS. OFERTOWANIA

INŻYNIER BUDOWY

KIEROWNIK ROBÓT

Wymagania:

  •     wykształcenie wyższe - inżynieria środowiska w zakresie klimatyzacji, ogrzewnictwa i instalacji sanitarnych lub odpowiednio branżowe elektryczne, automatyka, telekomunikacja
  •     dodatkowo mile widziane doświadczenie oraz ukończone szkolenia z zakresu sprzedaży i negocjacji
  •     duże doświadczenie w sporządzaniu ofert oraz kosztorysów w zakresie instalacjisanitarnych i mechanicznych lub odpowiednio elektrycznych, słaboprądowych, automatyki i teletechnicznych
  •     mile widziane uprawnienia branżowe budowlane lub projektowe
  •     dyspozycyjność na terenie całego kraju
  •     dobra znajomość programów AutoCAD, Norma oraz pakietu MS Office
  •     bardzo dorbra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  •     komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  •     prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

  •     odpowiedzialność za przygotowywanie ofert i kosztorysów w zakresie instalacji sanitarnych i mechanicznych lub odpowiednio elektrycznych, słaboprądowych, automatyki i teletechnicznych,
  •     kontakt z potencjalnymi klientami i składanie zapytań ofertowych,
  •     wycena kosztów projektu i negocjacje ofert cenowych,
  •     wsparcie techniczne przy finalizowaniu umów,
  •     uczestnictwo w przygotowaniu pozyskanych kontraktów,
  •     nadzór inwestycji pod kątem technicznym i ekonomicznym,
  •     przygotowywanie koncepcji projektowych i wprowadzanie rozwiązań optymalizujących koszty realizacji inwestycji,
  •     budowanie pozytywnego wizerunku Firmy.

IMTECH oferujem pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie na pełny etat w ramach umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną atmosferę w pracy oraz pakiet medyczny.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) należy przesyłać na adres poczty elektronicznej: rekrutacja.gdansk@imtech.pl lub adres pocztowy

Imtech Polska Sp. z o. o.
Dział Kadr
Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)".

Data publikacji: 2015-01-01
Data zakończenia: 2015-01-31