Inżynier ds. Projektowania Systemów Automatyki

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Puck
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma SOUBER - producent systemów automatyki do urządzeń i instalacji HVAC, działający na rynku od 2004 r.
w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Puck (okolice), Kosakowo (pow. pucki)
Region: pomorskie

Opis stanowiska:

Praca w zespole projektującym systemy automatyki dla instalacji i urządzeń HVAC, polegająca na:

  •     projektowaniu rozdzielnic zasilająco-sterujących w oparciu o program ePlan P8
  •     tworzeniu aplikacji na sterowniki PLC i panele operatorskie (m.in. Siemens, Carel, Beckhoff, Wago)
  •     programowaniu i integracji systemów SCADA / BMS
  •     tworzeniu dokumentacji techniczno-ruchowej

Wymagania:

  •     wykształcenie wyższe (również ostatni rok studiów): kierunek automatyka lub elektrotechnika
  •     umiejętność programowania sterowników PLC, paneli HMI oraz systemów SCADA
  •     biegła znajomość programów ePlan P8 oraz AutoCAD
  •     umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej
  •     znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Mile widziane:

    znajomość zagadnień branży HVAC

Oferujemy:

  •     pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  •     możliwość dynamicznego rozwoju, szkolenia
  •     udział w interesujących projektach
  •     wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
  •     zatrudnienie na umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez http://www.pracuj.pl/praca/inzynier-ds-projektowania-systemow-automatyki-puck-okolice-kosakowo-pow-pucki-okolice,oferta,3669441?utm_source=ja_jaadvance&utm_medium=email&utm_campaign=ja_jaadvance_jaoff_relevant_daily_tagRel1_offer&jausrid=23864011&jaid=5156172&webid=3669441&_gpt_japid=136028048

Data publikacji: 2014-11-25
Data zakończenia: 2014-12-10