Inżynier ds. sprzedaży urządzeń HVAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Balice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Firma Electronic Control Systems Sp. z o.o. – partner handlowy firmy York by Johnson Control – światowego potentata w produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, obecnego na polskim rynku od wielu lat,  poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Balice lub Gdańsk lub Poznań lub Warszawa

Obowiązki

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych na podległym regionie.

• sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych firmy York by Johnson Control tj. agregatów chłodniczych, rooftopów, central klimatyzacyjnych, szaf klimatyzacji precyzyjnej, fancoili, systemów VRF oraz splitów,
• ciągłe nawiązywanie nowych kontaktów handlowych z klientami oraz dbanie o utrzymanie dotychczasowych już wypracowanych.

Wymagania

• dobre i wieloletnie doświadczenie w sprzedaży urządzeń klimatyzacyjnych w danym regionie,
• dobre kontakty handlowe z projektantami, generalnymi wykonawcami i pozostałymi klientami,
• dobre kontakty handlowe z osobami decyzyjnymi w zakresie zakupów urządzeń HVAC,
• dobra wiedza techniczna na temat urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych,
• gotowość do podróży służbowych,
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje

• dobre wprowadzenie do struktury handlowej firmy,
• szkolenia techniczne dotyczące typoszeregów oraz doborów technicznych urządzeń York by Johnson Control,
• wsparcie techniczne odnośnie systemów automatyki Johnson Control (firma Electronic Control Systems posiada własny dział automatyki wykonujący od wielu lat projekty na urządzeniach York by Johnson Control),
• pracę w firmie o stabilnej pozycji,
• samochód służbowy.

CV należy kierować bezpośrednio do okręgu, w którym kandydat jest zainteresowany podjęciem pracy:

Balice - pow. krakowski, woj. małopolskie

Gdańsk - woj. pomorskie

Poznań - woj. wielkopolskie

Warszawa - woj. mazowieckie

klikając APLIKUJ na dole wybranego ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2013-06-04
Data zakończenia: 2014-06-04