Inżynier ds. VAC

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Kraków
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:
Nr referencyjny:

Firma OPTIMAL (www.optimalkominy.pl) poszukuje:

Inżyniera ds. Wentylacji i Klimatyzacji

Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie

Obowiązki:

- weryfikacja projektów pod kątem realizacji
- przygotowywanie kosztorysów i ofert
- zamawianie materiałów i urządzeń do realizacji
- wizyty na budowie w celu nadzoru nad prowadzonymi pracami
- kontrola kosztów realizacji

Wymagania:

- wykształcenie wyższe w zakresie wentylacji i klimatyzacji
- podstawowa wiedza z zakresu ogólnobudowlanego
- min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość programu AutoCad
- znajomość programu kosztorysowego np. Zuzia
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność współpracy w zespole

Firma Optimal oferuje:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy i płacy
- dalsze możliwości rozwoju zawodowego
- dobrą atmosferę pracy w zespole

Kontakt: biuro@optimalkrakow.pl

Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania
– w szczególności doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku

Data publikacji: 2013-12-09
Data zakończenia: 2014-12-09