Inżynier ds. Wentylacji i Klimatyzacji

Województwo:
małopolskie
Miasto:
Krajów
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Inżynier ds. Wentylacji i Klimatyzacji Miejsce pracy: Kraków, Węgrzce (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • kierowanie pracami na budowie
  • koordynowanie zadań pracowników montażowych
  • zamawianie materiałów i urządzeń
  • weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem realizacji
  • kontrola kosztów realizacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie wentylacji i klimatyzacji
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zawodzie
  • prawo jazdy kat. B
  • podstawowa wiedza z zakresu ogólnobudowlanego
  • znajomość programów kosztorysowych
  • znajomość programu AutoCad

Oferujemy :

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy i płacy
  • dalsze możliwości rozwoju zawodowego
  • dobrą atmosferę pracy w zespole.

Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie osoby spełniające wszystkie powyższe wymagania – w szczególności doświadczenie min. 3 lata na podobnym stanowisku.

Venteco Sp. z o.o.
Ul. Warszawska 13, 32-08 Węgrzce
e-mail: praca@venteco.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu ekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Data publikacji: 2016-07-07
Data zakończenia: 2016-08-05

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja