Inżynier ds. wentylacji i klimatyzacji

Województwo:
śląskie
Miasto:
Gliwice
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Jesteśmy firmą projektowo-wykonawczą z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Prowadzimy działania inwestycyjne na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Większość prac prowadzonych jest na Górnym Śląsku. Istniejemy na rynku już 1993roku, co pozwoliło nam na osiągnięcie stabilnej pozycji w branży. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów. Z uwagi na rozwój firmy poszukujemy inżynierów ds. wentylacji i klimatyzacji.

Miejsce pracy: Gliwice, Katowice, Tarnowskie Góry, Zabrze

Ilość wakatów: 2

OPIS STANOWISKA:

- wykonywanie dokumentacji projektowych oraz wykonawczych

- kontrola kosztów realizacji

- weryfikacja dokumentacji technicznej pod kątem realizacji

- sporządzanie zapytań ofertowych do podwykonawców i analiza zebranych ofert od dostawców

- sporządzanie wycen

- koordynacja i udział w tworzeniu koncepcji projektowej

- udział w spotkaniach negocjacyjnych z Zamawiającym w zakresie poczynionych rozwiązań

- koordynowanie zadań pracowników montażowych

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe -preferowana Inżynieria Środowiska - Wentylacja i Klimatyzacja

- prawo jazdy kat. B

- znajomość programu AutoCad

- doświadczenie mile widziane,

OFERUJEMY:

- pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy

- dalsze możliwości rozwoju zawodowego

- dobrą atmosferę pracy w młodym zespole

- umowa o pracę

- dla osób bez doświadczenia oferujemy prace pod nadzorem osoby z uprawnieniami sanitarnymi oraz możliwość zdobywania praktyki zawodowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres info@eko-klimat.pl

Data publikacji: 2018-02-09
Data zakończenia: 2018-03-09

Powiązane działy

Wentylacja, Klimatyzacja