Inżynier - Dział Techniczny

Województwo:
kujawsko-pomorskie
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Venture Industries Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inżynier w Dziale Technicznym

Region: Łomianki-Kiełpin, woj. mazowieckie
Numer referencyjny:
VIK-DT-02

Obowiązki

• Wsparcie/doradztwo techniczne dla klientów krajowych i zagranicznych.
• Przygotowywanie i monitorowanie ofert
• Dobór urządzeń standardowych z oferty oraz urządzeń w wykonaniu niestandardowym
• Przygotowanie specyfikacji technicznej urządzeń niestandardowych
• Współpraca z Działem Konstrukcyjnym
• Monitorowanie i analiza rynku branży wentylacyjnej
• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne,
• Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2
• Wysoka kultura osobista, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu,  rzetelność, dokładność, systematyczność, konsekwencja i skuteczność w działaniu, inicjatywa-kreatywność;
• Umiejętność pracy w zespole i zdecydowanie w działaniu,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem
• Umiejętność czytania rysunku technicznego, interpretacja warunków technicznych i norm,
• Znajomość nowoczesnych narzędzi inżynierskich, w tym oprogramowania do modelowania bryłowego np. Inventor, Ansys, AutoCad itp.,
• Mile widziana wiedza związana z wentylatorami i wentylacją oraz Systemem Zapewnienia Jakości ISO

Venture Ind. oferuje

• Umowa o pracę na czas nieokreślony,
• Ciekawą, stabilną i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• Profesjonalne  narzędzia do pracy,
• Szkolenia specjalistyczne i naukę języka angielskiego,
• Możliwość podwyższania kwalifikacji.

Aplikacje, CV i list motywacyjny oraz referencje/dokumenty potwierdzające kwalifikacje prosimy przesyłać na adres rekrutacja.VIG@venture.pl

Data publikacji: 2013-11-11
Data zakończenia: 2014-11-11