Inżynier elektronik

Województwo:
pomorskie
Miasto:
Skowarcz
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Producent elementów do klimatyzacji i wentylacji - firma BARBOR Sp. z o.o. - poszukuje:

Inżyniera Elektronika

Miejsce pracy: Skowarcz k. Pszczółek, woj. pomorskie

Umowa zlecenie

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowanie i wdrożenie projektu sterownika dedykowanego do potrzeb zastosowań automatyki sterującej central wentylacyjno - klimatyzacyjnych

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne (elektronika i telekomunikacja, automatyka i robotyka),
• doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych na obwodach drukowanych,
• znajomość programowania mikrokontrolerów,
• umiejętność współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres barbor@barbor.biz

z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)

Data publikacji: 2013-08-20
Data zakończenia: 2014-08-20