Inżynier Elektryk / Inżynier Chłodnictwa

Województwo:
wielkopolskie
Miasto:
Piła
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę
Nr referencyjny:
POL/9669

Agencja zatrudnienia MANPOWER poszukuje dla swojego Klienta: Inżyniera Elektryka-Chłodnika

Opis stanowiska

  • Projektowanie schematów elektrycznych/wiązek i układów chłodniczych, zgodnie z obowiązującymi normami, procedurami, wymogami norm przedmiotowych
  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie instalacji elektrycznych i układów chłodniczych
  • Analiza istniejących rozwiązań i proponowanie nowych
  • Inicjowanie działań mających na celu usprawnienie pracy na zajmowanym stanowisku

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryka. elektrotechnika, chłodnictwo)
  • Doświadczenie na danym stanowisku, w projektowaniu schematów elektrycznych, wiązek elektrycznych i układów chłodniczych
  • Znajomość programów do projektowania typu CAD wersja min. 2D/3D (SolidWorks lub SolidEdge)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego, opracowywania dokumentacji technicznej

Oferta

  • Zatrudnienie na czas nieokreślony na umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy (8-16)
  • Szkolenia wdrażające i asortymentowe
  • Możliwość awansu
  • Wynagrodzenie stałe miesięczne plus premie
  • Szeroki pakiet socjalny (min. dofinansowanie do wczasów, bony okolicznościowe)

Kontakt:

Izabela Cieluch - konsultant ds. rekrutacji
+48 61 670 40 76

Data publikacji: 2014-12-18
Data zakończenia: 2015-01-18

Powiązane działy

Klimatyzacja, Chłodnictwo