Inżynier HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Otwock
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

NCBJ OR POLATOM - Narodowe Centrum Badań Jądrowych Ośrodek Radioizotopów POLATOM - www.polatom.pl

poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych (HVAC)

Miejsce pracy: Otwock k. Warszawy, woj. mazowieckie

Obowiązki:

• prowadzenie (łącznie z samodzielnym serwisowaniem) Systemu Planowego Utrzymania Ruchu od strony utrzymania nowoczesnych budynkowych instalacji mechanicznych i sanitarnych (BMS, RMS) oraz serwisowania oddzielnych centrali wentylacyjnych i urządzeń chłodniczych,
• szczególny (wynikający ze specyfiki pracy Ośrodka) nadzór nad funkcjonowaniem istniejących dużych systemów wentylacji i filtracji powietrza, w tym inicjowanie działań polegających na usprawnieniu działania tych instalacji,
• nadzór nad spełnianiem przez instalacje sanitarne przepisów wynikających z zastosowania praw: budowlanego (w tym PPOŻ.), atomowego i farmaceutycznego oraz przepisów BHP,
• nadzór nad dokumentacją techniczną dotyczącą instalacji sanitarnych; inwentaryzacja stanu obecnego i jej aktualizowanie,
• nadzór inwestorski nad nowymi remontami, modernizacjami i inwestycjami budowlanymi w aspekcie instalacji sanitarnych,
• ocena zleconych na zewnątrz i/lub wykonywanie własnych przedmiarów robót i kosztorysów inwestorskich od strony instalacji sanitarnych,
• współudział w wypracowaniu nowej koncepcji instalacji sanitarnych jako podstawy do ich wymiany na nowe.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe: inżynieria sanitarna lub pokrewne,
• „projektowe” i/lub „do kierowania robotami” uprawnienia budowlane o specjalności instalacyjnej- sanitarnej,
• co najmniej 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu zagadnień jak wyżej w innych zakładach pracy,
• ogólna umiejętność pracy z komputerem (Windows, MS Office, Internet itp.)
• praktyczna umiejętność projektowania AutoCAD’em,
• praktyczna umiejętność kosztorysowania za pomocą programu NormaPro.

Dodatkowymi atutami będą:

• uprawnienia „instalacyjne elektryczne SEP”,
• znajomość Prawa Atomowego i Prawa Farmaceutycznego,
• praktyczna znajomość języka angielskiego.

Ośrodek oferuje:

• zatrudnienie na umowę o pracę
• dobrą i życzliwą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
• możliwość rozwoju zawodowego
• podnoszenie kwalifikacji w ramach szkoleń
• miejsce pracy w okolicach Warszawy (Otwock-Świerk) - ok. 30 km od centrum Warszawy - dojazd transportem zakładowym z Warszawy, Otwocka, Garwolina.

Kontakt: Dział Spraw Pracowniczych
tel. 22 718 07 63
fax 22 779 73 81
praca@polatom.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2013-09-13
Data zakończenia: 2014-09-13