Inżynier HVAC

Województwo:
mazowieckie
Miasto:
Warszawa
Rodzaj pracy:

Rodzaj umowy:

Adecco Poland Sp. z o.o. - firma zajmująca się doradztwem personalnym, działająca w Polsce od roku 1994 - dla swojego Klienta

- międzynarodowej Firmy z branży HVAC poszukuje kandydata na stanowisko:

Inżynier serwisu (klimatyzacja, pompy ciepła)

Region: Warszawa, woj. mazowieckie

Nr ref.: ISK/waw/09

Obowiązki:

• Doradztwo techniczne dla dystrybutorów i instalatorów w zakresie montażu i serwisu urządzeń klimatyzacyjnych lub pomp ciepła
• Prowadzenie szkoleń i prezentacji technicznych dla dystrybutorów, instalatorów, pracowników firmy
• Wsparcie merytoryczne w zakresie obsługi zgłoszeń gwarancyjnych
• Koordynacja prac zewnętrznych firm serwisowych
• Wyjazdy w ramach prowadzonych szkoleń lub serwisu

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe min. średnie (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
• Minimum 2-letnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej, w tym na stanowisku serwisowym układów klimatyzacyjnych lub pomp ciepła - warunek konieczny
• Mile widziana znajomość systemów VRF
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego branżowego
• Znajomość pakietu Microsoft Office
• Gotowość do podróży służbowych
• Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
• Zdolność niezależnego myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji

Oferta:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Zatrudnienie w oparciu o umowę
• Wyposażenie: telefon, laptop, samochód służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z numerem referencyjnym "ISK/waw/09" w tytule na adres: agnieszka.izdebska@adecco.com

Data publikacji: 2013-09-24
Data zakończenia: 2014-09-24